4 pomysły na udane walentynki – zaskocz swoją ukochaną

0
1751

Walentynki czyli dzień zakochanych. Jest wiele osób, które nie znoszą tego dnia, ale jeszcze więcej par, dla których ten dzień ma ogromne znaczenie. Jak go spędzić? Jak zaskoczyć w ten dzień swoją ukochaną?

Pomysł dla leniwych

Najprostszym sposobem jest wyjście do kina. 14 lutego w kinach aż roi się od filmów o miłości, a niektóre nawet powstają z myślą o tym dniu. Wystarczy, że kupisz bilety, a romantyczny wieczór przy filmie potoczy się sam.

Spełnij jej marzenie

Ten pomysł wymaga już nieco więcej wysiłku. Każda kobieta ma jakieś marzenie i zazwyczaj opowiada o nim swojemu wybrankowi. Zaskocz ją i je spełnij. Na pewno Twoja ukochana będzie bardzo szczęśliwa, a zarazem dumna z Twojego zaangażowania.

Romantyczna kolacja w domu

Każda kobieta lubi jak jej mężczyzna przygotuje coś specjalnie tylko dla niej. Czas na romantyczną kolację. Wybierz ulubione danie, kup kwiaty i zadbaj o wystrój. Udekoruj stół płatkami róż, balonikami w kształcie serc i rozpal mnóstwo świec. Radość z jej strony GWARANTOWANA.

Kreatywny prezent

Najprościej byłoby kupić jakąś bieliznę lub tandetną ozdobę w kształcie serca. Tym razem zrób coś sam! Kup kilka ramek, pomaluj je własnoręcznie (możesz nawet podpisać ramki Waszymi inicjałami) i włóż do nich Wasze zdjęcia. Wszyscy wiemy, że żadne prezenty nas tak nie cieszą, jak te robione własnoręcznie.

Paulina Radwan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ