5 oznak, że On mnie zdradza

0
1738

Obcy włos na jego marynarce, plamy po szmince na jego koszuli… Być może wszystko da się wytłumaczyć, ale nic dziwnego, że po takich odkryciach wpadasz w panikę i zadajesz sobie pytanie: Czy on mnie zdradza? Zobacz, jakie mogą być oznaki zdrady.


1. Bardziej dba o siebie.

Nagle ma potrzebę odmłodzenia się o 10 lat. Regularnie odwiedza fryzjera, zaczął uprawiać jogging czy chodzić na siłownię. Codziennie używa najlepszej wody kolońskiej. Nawet gdy idzie wyprowadzić psa na spacer, zakłada najlepszą koszulę. Jesteś zaskoczona taką zmianą, bo nigdy, stare spodnie i niezbyt świeża koszula mu nie przeszkadzały.

2. Potajemnie wysyła SMS-y.
Pisanie e-maili także zaczyna dopiero wtedy, kiedy ty już zasypiasz. Gdy czasem chcesz zajrzeć do jego poczty internetowej, wpada w prawdziwą furię. A do tej pory często prosił cię, byś rzuciła okiem na jego skrzynkę.

3. Jest nieobecny duchem.
Stał się przygnębiony, zamknięty w sobie, sprawia wrażenie, jakby „bujał w obłokach”. Gdy pytasz, co mu jest, zbywa cię. Oczywiście, jeśli mężczyzna staje się psychicznie niedostępny, nie musi to od razu oznaczać, że coś kręci. Wielu jednak oddala się właśnie z powodu kochanki. Chcą odejść stopniowo, unikając konfrontacji.

4. Zmienił się w łóżku.
Kochacie się o wiele rzadziej niż do tej pory, bo on stał się nagle nocnym markiem. Dużo czasu przesiaduje przed telewizorem, czekając, aż się położysz i wślizguje się do łóżka dopiero wtedy gdy stwierdzi, że już zasnęłaś.

5. Prowadzi sekretne rozmowy.
Gdy wibruje jego komórka, wymyka się do łazienki i rozmawia z kimś przyciszonym głosem. A na pytanie „kto dzwonił?” mówi coś o starym kumplu z wojska. Może tak być, ale dlaczego rozmowa odbywała się za zamkniętymi drzwiami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ