5 propozycji na prezent z okazji Dnia Mamy

0
2024

Już za kilka dni będziemy obchodzić jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Jak w szczególny sposób uczcić Dzień Mamy? Wspólnie spędzony czas, życzenia od serca i piękny upominek. Podpowiadamy, jak wybrać i przygotować wyjątkowy prezent na tę okazję.  

Ciekawy obraz to niecodzienny pomysł na prezent – a jakże uroczy. Elegancki, nastrojowy lub zupełnie abstrakcyjny – w zależności od upodobań naszej mamy, możemy wybrać odpowiednie malowidło. Marka Eurofirany proponuje nam obrazy przedstawiające m.in.: pejzaże, ciekawe ujęcia znanych miast, portrety, rysunki z motywem florystycznym, a także oprawione w ramy plakaty z hasłami motywacyjnymi lub obrazy 3D.

W tym szczególnym dniu możemy także zaprosić mamę na filiżankę aromatycznej kawy. Jednak zamiast wybrać się do kawiarni, przyrządźmy ją sami i podajmy w sprezentowanych pięknych filiżankach lub stylowych kubkach, które będą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Prezenty tworzone z myślą o ukochanej osobie cieszą najbardziej, dlatego świetnym pomysłem może okazać się dekoracyjna szkatułka zawierająca coś niezwykłego – wspólne zdjęcia, pamiątki lub własnoręcznie wykonaną biżuterię.

Z kolei dla mam, które preferują praktyczne upominki, możemy wybrać elegancki komplet ręczników, np. z haftowanym napisem „Dla Mamy” (dostępne w salonach Eurofirany) lub gustowny komplet pościeli z wiosennym wzorem. Z okazji Dnia Mamy marka Eurofirany przygotowała specjalną promocję – w salonach i sklepie online, dzięki której wybrany komplet pościeli kupimy 20% taniej.

Więcej pomysł na prezenty dla Mam znajdziemy na stronie www.eurofirany.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ