Co kręci mężczyzn w kobietach?

0
1890

Ładna buzia, jędrny biust i kształtne pośladki … to nie wszystko co podoba się mężczyznom w kobietach. Naturalnie cechy fizyczne kobiet panowie zauważają od razu, ale z czasem wygląd zewnętrzny przestaje mieć duże znaczenie. Zaczyna liczyć się zupełnie co innego.

Wielu mężczyznom bardzo podoba się, kiedy kobiety są słuchaczkami. Nie chodzi tylko o możliwość wygadania się, ale podzielenie się wątpliwościami, problemami, planami.
Faceci lubią, gdy ich partnerki dobrze radzą sobie za kółkiem. Panowie lubią przewodzić, ale świadomość, że od czasu do czasu ich kobieta przejmuje kierownicę, jest bardzo krzepiąca.
Większość panów przyznaje, że lubi panie zdecydowane, które nie boją się czerpać z życia pełnymi garściami. Kobieta nieobawiająca się ryzyka i skłonna ponieść jego konsekwencje to świetna partnerka.
Mężczyzn pociąga też fakt, że kobieta dobrze gotuje. Jak to mówią „droga do serca biegnie przez żołądek”.
Panowie cenią w kobietach również autentyczność. Większość sztucznych rzeczy przeraża mężczyzn. Odpycha ich sztuczny uśmiech, przerażają sztuczne włosy, sztuczne gesty są bardzo zauważalne. Jedynie sztuczne piersi (ale tylko, gdy wyglądają jak prawdziwe) mają swoich amatorów.
Każdy, nie tylko mężczyzna, chce mieć pewność, że partner będzie z nim na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie. Świadomość, że kobieta życia to też najlepszy przyjaciel, jest bardzo pobudzająca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ