Co mówią o związku pozycje w jakich śpicie?

0
2864

Na podstawie pozycji snu kobiety i mężczyzny można wstępnie wywnioskować jakie relacje ich łączą! Istotne znaczenie ma także materac: jeżeli jest jeden wskazuje na zintegrowanie pary, jeżeli są dwa osobne, znaczy to, że każde z nich bardziej ceni sobie swoją przestrzeń, nie wspólną. Istotne jest też czy para śpi pod jedną kołdrą czy każde pod własną, to również pokazuje w jaki sposób kobieta i mężczyzna traktują związek. Dużo więcej na temat związku mówią pozycje podczas snu.

Pozycja „łyżeczki” – mężczyzna obejmując kobietę od tyłu daje jej poczucie bezpieczeństwa, spokoju, troszczy się o nią i chroni przed niebezpieczeństwem. Mężczyzna odwrócony plecami, kobieta obejmuje go od tyłu – oznacza, że mężczyzna nie czuje się pewnie, dlatego kobieta obejmując go podświadomie zapewnia go o swoich uczuciach, troszczy się o niego. Oboje odwróceni do siebie plecami – pozycja ta oznacza brak współpracy między kobietą a mężczyzną, wskazuje na silny konflikt oraz izolowanie się w związku. Kobieta śpi z głową opartą o jego ramię – oznacza to, że kobieta w pełni ufa mężczyźnie, czuje się przy nim bezpiecznie, może na nim polegać.

Najważniejsze jednak jest to, by po kłótni nie spać osobno, by poprzez wspólny odpoczynek dążyć do porozumienia, nie pogłębiając konfliktu.

W.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ