Co z oczu to z serca czyli domowy sposób na zmęczone oczy!

1
1402

Dużo pracujesz przed komputerem lub mało sypiasz? Twoje oczy są często zaczerwienione, opuchnięte i mają wysuszone spojówki? Możesz pójść do okulisty i poprosić krople do oczu lub skorzystać z naszego domowego sposobu! Jedyne czego potrzebujesz to odrobina cierpliwości i … zielona herbata! Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak sprawdza się doskonale!

Zielona herbata bogata jest w garbniki i inne antyoksydanty, które chronią komórki przed uszkodzeniem i stanami zapalnymi.

Zaparz trzy torebki herbaty i lekko wystudź. Taki okład połóż na 15 minut na powieki! Na efekty nie będziesz musiała długo czekać!  Dzięki takiej kuracji Twoje oczy będą wyglądały na wypoczęte, a skóra na rozświetloną.

P.K.

1 KOMENTARZ

  1. Na moje sfatygowane pracą przy komputerze oczy pomogła tylko Gold Luteina. Po zaledwie dwóch tygodniach stosowania zniknęła suchość i mogłam odstawić krople, przestał pojawiać się ból po trzech godzinach pracy na komputerze i przestało się pojawiać pieczenie wieczorową porą, które czasami było tak okropne przy zamknięciu oczu, że nie mogłam przez nie spać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ