GWIAZDA FEJM „5 PYTAŃ DO…” AGATA DZIARMAGOWSKA

0
3802

Rafał Grzyb w rozmowie Agatą Dziarmagowską  –  wokalistką, która w bardzo krótkim czasie podbiła serca polskich fanów.

R.G.: Każdy specjalny fejmowy gość musi się zmierzyć na początek z poniższym pytaniem.

 „Fejm” – Co Twoim  zdaniem oznacza ono w dzisiejszym społeczeństwie? Czy przyjęło się ono w naszym kraju?

A.D.: Czym dla mnie jest fejm? Sylwester Wardęga i jego 132 000 000 wyświetleń przy psie pająku.  można? Można

Agata Dziarmagowska Fejm

R.G.: Gdy zobaczyłem Cię pierwszy raz, a było to na scenie programu X-FACTOR, powiedziałem:  „Ta dziewczyna ma charakter i zrobi w polskim show-biznesie karierę” Jaki jest sposób na sukces według Agaty Dziarmagowskiej?

A.D.: Od zawsze byłam osobą która wierzyła w siebie. Nigdy nie myślałam o porażce. Myślę tylko i wyłącznie o sukcesie i jak wszyscy wiemy… jeśli się w coś mocno wierzy, prędzej czy później się to stanie. Mam wysokie ambicje. Nigdy nie „osiadam na laurach”. Zawsze idę do przodu i ciężko pracuję.

R.G.: Masz w sieci naprawdę wielu fanów, mnie też – serio 🙂. Niestety jak wielu fanów, tak po drugiej stronie czuwają hejterzy. Zdaję sobie sprawę, że pewnie nawet nie czytasz ich wpisów. Zastanawiam się tylko dlaczego tak jest, że ciekawe i wyraziste osoby dostają tak bardzo w sieci po du…?

Agata Dziarmagowska Fejm

A.D.: Wydaje mi się, że każdy kto osiąga choćby malutki sukces jest za to nienawidzony szczególnie w sieci, gdzie ludzie pozwalają sobie na więcej. Niespełnieni zazdroszczą, próbują się dowartościować. Nie czytam hejtów bo wiem kim jestem i moi najbliżsi też wiedzą i to dla mnie najważniejsze.

R.G.: Twój nowy singiel „Blisko mnie” moim zdaniem pokazał, że stać Cię na bardzo wiele. Czym się inspirujesz poszukując pomysłu na HIT? Rozumiem, że sama tworzysz teksty? To dopiero początek 2015 roku. Czym nas jeszcze zaskoczysz?

Agata Dziarmagowska Fejm

A.D.: W tym roku ukaże się moja debiutancka płyta. Cały zeszły rok poświęciłam na gromadzenie materiału i wydaję mi się że jest spoko. Już niedługo w Empikach. czekajcie!!:)

R.G.: Muszę Ci zdradzić, że serwis „FEJM” to również sprawy damsko-męskie nad którymi bardzo często debatujemy. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest ideał mężczyzny według Agaty Dziarmagowskiej? Kto wie, może mam szansę? 🙂

Agata Dziarmagowska FEJM

A.D.: Mój ideał? Chet Faker. Pod każdym względem… ojjj tak.

R.G.: Bardzo dziękuje za rozmow.ę i życzę aby sukces był Twoim drugim imieniem.

A.D.: Dziękuję za miłe słowa, buziaki!:*  Pozdrawiam Agata

Rozmowę przeprowadził

Rafał Grzyb

fot.Warner Music Poland.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ