GWIAZDA FEJM – AGNIESZKA KACZOROWSKA

0
3590

Rafał Grzyb w rozmowie z Agnieszką Kaczorowską – wybitną tancerką,  przepiękną  aktorką oraz wszechstronną blogerką.

Agnieszka Kaczorowska: Bardzo dziękuję za tak miłe przedstawienie.

z

R.G.: Jest mi niezmiernie miło powitać Cię w FEJMOWYCH progach. Z pierwszym pytaniem mierzy się nasz każdy gość.

„Fejm” – Co Twoim  zdaniem oznacza ono w dzisiejszym społeczeństwie? Czy przyjęło się ono w naszym kraju?

A.K.: Uważam, że słowo „fejm” przyjęło się  w środowiskach „lanserskich”, snobistycznych i pozerskich. Ja go osobiście nie używam, ale szczerze mówiąc, ma dla mnie wydźwięk negatywny z domieszką sarkazmu.

R.G.: W naszej krótkiej rozmowie chciałbym się skupić na Twojej największej pasji jaką jest taniec. Muszę przyznać, że podziwiając Cię na parkiecie widać, że po prostu to kochasz.

Co tak naprawdę Cię w tym wszystkim pociąga?

A.K.:  Kocham taniec za samo jego istnienie. 🙂 Uwielbiam wszystko co mu towarzyszy, czyli muzykę, ruch ciała, kontakt z partnerem, emocje, wyzwolenie… ale tak naprawdę cudowna jest jego tajemnica. Ktoś kiedyś powiedział „Tańcz tak jakby nikt nie patrzył (…)” i jeśliby pójść tym tropem, to taniec jest odzwierciedleniem naszej duszy. Każdego nowego dnia te same kroki mogą być zatańczone w zupełnie inny sposób i to jest najbardziej pociągające.

R.G.: Czy „Taniec z Gwiazdami” pomógł Ci w jakikolwiek sposób w odniesieniu jeszcze większych sukcesów?

A.K.: „Taniec z Gwiazdami” to zupełnie inna bajka niż to wszystko co mnie dotychczas otaczało. To ma niewiele wspólnego z tańcem turniejowym. Każdy kolejny taniec, to show, które tworzymy dla ludzi, to krótka historia, którą chcemy opowiedzieć, to kolejne postaci, w które się wcielamy. To połączenie tańca z aktorstwem, czyli moich dwóch pasji.

Program ten na pewno pozwolił mi pokazać się z  innej strony i to jest jeden z sukcesów ostatnich miesięcy.

R.G.: Prowadzony przez Ciebie blog – http://blogstar.pl/author/agnieszka-kaczorowska skupia naszą uwagę na wielu aspektach Twojego życia. Z czego jesteś najbardziej dumna?

A.K.: Uwielbiam pisać o czymś co może zainspirować innych. Największą przyjemność sprawia mi pisanie o życiu z tej takiej trochę filozoficznej strony. Żeby jednak wpis był interesujący, to potrzebuję czasu, spokoju i weny twórczej. Z tym pierwszym jest ostatnio spory problem. 😉

A dumna jestem wtedy kiedy ludzie piszą do mnie, lub zamieszczają w komentarzach na blogu, że to co umieściłam spowodowało, że coś zmienili w swoim życiu, że zaczęli coś robić, że dzięki temu spojrzeli na coś z innej strony.

Taki pozytywny feedback jest jak wiatr w skrzydła i chcesz pisać dalej i więcej i więcej…

x

R.G.: Na koniec chciałbym poruszyć kwestie damsko-męskie którymi bardzo często zajmujemy się w FEJMIE.  Chciałbym zapytać jakie cechy powinien posiadać idealny mężczyzna według Agnieszki Kaczorowskiej?

A.K.: Nie ma idealnych mężczyzn. 😉  Kobiet zresztą też! Nie ma po prostu idealnych ludzi.

Mogę jednak powiedzieć, że uwielbiam gdy mężczyzna ma pasję i robi to co kocha. Fajnie jeśli czasem pozwoli sobie na romantyzm i spontaniczność. Podoba mi się gdy nie jest skoncentrowany tylko na sobie, ale otwiera się na innych ludzi, a i tak najbardziej pociąga mnie po prostu inteligencja i poczucie humoru.

R.G: Agnieszko – Bardzo dziękuje Ci za to, że jako pierwsza dołączyłaś do grona „FEJMOWYCH GWIAZD” i tym samym rozpoczęłaś specjalny cykl pt.: „GWIAZDA FEJM”. Mamy nadzieję, że to co najlepsze, jest jeszcze przed Tobą.

Rozmowę przeprowadził

Rafał Grzyb

ZOSTAW ODPOWIEDŹ