Jak wybrać dobry serwis komputerowy?

0
18778
Żyjemy w czasach, w których nasz sprzęt przenośny jest narażony na wiele uszkodzeń. Bez względu na to jak bardzo uważamy na nasze przenośne komputery, nieuniknionym jest, że prędzej czy później mogą ulec awarii. Zamiast wydawać krocie na nowy notebook warto spróbować go naprawić. Aby mieć pewność, że sprzęt zostanie szybko i sprawnie naprawiamy wybieramy serwisy pracujące w trybie online.
Dzięki temu nie jesteśmy ograniczeni tylko do miejscowości, w której mieszkamy i mamy możliwość wybrania najlepszej oferty.  Często jednak oddanie sprzętu do serwisu wiąże się z jeszcze większymi problemami!
Często wiele serwisów, chce by wysyłać laptopy do naprawy „na słowo”. Jeśli mamy pierwszy raz do czynienia z takim serwisem może nam nawet nie przyjść do głowy ile może to rodzić problemów i kłopotów. W najgorszym przypadku możemy więcej nie zobaczyć swojego sprzętu. Wybierając odpowiedni serwis laptopów polecamy skorzystanie z serwisów mających konto na allegro – dzięki temu spoglądając na komentarze użytkownika, możemy w łatwy sposób zweryfikować daną firmę. O ile komentarze na stronie www mogą być sztucznie nabijane, to tych na portalu allegro nie da się kupić.
Ponadto dokonując transakcji poprzez serwis allegro dokonujesz umowy wiązanej i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości możesz się odwołać.  Na Allegro funkcjonuje także Program Ochrony Kupujących, dzięki czemu portal obliguje się zwrócić do 10.000 złotych, jeśli nie otrzymasz przedmiotu lub otrzymasz przedmiot niezgodny z opisem.
Na podstawie powyższych wskazówek i bazując na doświadczeniu możemy polecić Salon Komputerowy Top Serwis. Który nie tylko oferuje profesjonale i rzetelne usługi serwisu notebooków, ale także ubezpiecza opłaca przesyłkę kurierska (odbiór i dostarczenie sprzętu po naprawie).
Paula Kliś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ