Jakiego typu mężczyzn wstydzą się kobiety

1
1401

Kobiety szukając mężczyzny, który towarzyszyłby jej przez resztę życia często idą na kompromis, gdyż mają świadomość, że ideału nie ma. Niekiedy odczuwa wstyd chcąc swojego ukochanego przedstawić rodzinie i przyjaciołom, dopiero po pewnym czasie skrępowanie przechodzi. Jakich mężczyzn wstydzą się kobiety? Oczywiście wskazane przypadki jak wszystką mają wyjątki od reguły.

  1. Niscy oraz grubi mężczyźni – dyskomfort kobiet spowodowany jest tym, ze stereotypowo mężczyzna powinien być wysoki i dobrze zbudowany.
  2. Młodszy mężczyzna – kobiety wolą starszego mężczyznę, gdyż z racji wielu uważani są on i za dojrzalszych i rozsądniejszych.
  3. Rozwodnik z dzieckiem – niektóre kobiety utrzymują w tajemnicy, ze ich partner jest rozwodnikiem i ma dziecko, gdyż boi się negatywnej opinii bliskich.
  4. Agresywny, nerwowy mężczyzna – kobiety obawiają się reakcji mężczyzny, w towarzystwie bliskich, na nerwowe, nietypowe sytuacje.

W.A.

1 KOMENTARZ

  1. Idealnie jest wybrać się tam tylko we dwoje! Raj na Ziemi! Uroki tego miejsca na długo zpaaadją w pamięci. Gorące noce, upalne dni i ciepła woda sprzyjają urlopom i totalnemu zregenerowaniu się przed powrotem do szarej rzeczywistości. Podczas naszego wypadu nie padało, chociaż w zasadzie przydało by się czasem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ