Paulo Zidi – trener personalny i ekspert Zdrowego Stylu Życia

0
2801

Ciao ciao w Polsce – kraju o klimacie umiarkowanym. Zarówno jeśli mówimy o pogodzie, jak i o pogodzie ducha. Kapryśne lato, kapryśne kobiety, zimna zima, chłodni mężczyźni. Czego chcieć więcej? Opis z żartem i uśmiechem na twarzy. Trochę na przekór i wbrew prawdzie, dlatego że ja popłynąłem pod prąd.

Jestem Paulo Zidi i pochodzę z Włoch. Przeprowadziłem się do Polski z tego gorącego kraju. Jestem trenerem personalnym nie tylko z zawodu. Mam we krwi wirusa sportowego, bez którego nie mogę żyć, nie mogę być szczęśliwy. Jako dziecko – trochę niepokorny, szalony urwis z nadmiarem energii. Kung Fu dało mi spełnienie. Trenowałem przez 12 lat. Gimnastyka, którą uprawiałem przez 5 lat pozwoliła mi jeszcze lepiej zapanować nad ciałem i rozwijać jego możliwości. Świat nie ma dla mnie granic. Pracowałam we Włoszech i we Francji pomagając ludziom walczyć z otyłością. Zamiłowanie do zdrowego i aktywnego życia sprawia, że moja praca jest także moją pasją, o czym najlepiej możecie przekonać się na żywo. Zapraszam na treningi!

z1

Teraz przyszedł czas na Polskę. www.zidi-fit-wroclaw.pl tu mnie znajdziecie. Zdrowy styl życia – z takim hasłem przedstawiam się Wam, jako ekspert portalu Fejm. Będziemy spotykać się regularnie na stronach portalu i czasopisma Fejm. Liczę także na spotkania na żywo.  Będę starał się przybliżać Wam sekrety zdrowia, aktywności sportowej, pysznego ale zdrowego gotowania. Nauczę Was jak zmienić swoje życie na fit i dbać o siebie każdego dnia, tak aby zdrowie, młodość i witalność została z Wami jak najdłużej. Być w formie, być aktywnym, pięknym, zdrowym i szczęśliwym człowiekiem – tego chcę Was uczyć.

W moich artykułach i filmach znajdziecie podpowiedzi, w jaki sposób ćwiczyć w nieskomplikowany sposób, ale efektywnie. Pokażę Wam jak przeprowadzić trening w domu i w plenerze. Z Zidi-fit można trenować przy każdej pogodzie, przekonacie się. Razem wybierzemy się w ciekawe miejsca, które sprawią że każdy trening będzie inny i nigdy nie będzie nudno. Gwarantuję! Przedmioty codziennego użytku mogą stać się Waszym sprzętem sportowym. Wystarczy trochę wyobraźni.

Dam Wam wiele pomysłów na pyszne, zdrowe jedzenie. Kuchnia włoska, śródziemnomorska i orientalna zagoszczą na Waszych stołach. Pokaże Wam jak gotować ciekawie, multikulturowo i zdrowo. Zaproszę Was na pokazy kulinarne, na których zaprezentuje nowe smaki i sprytne sposoby gotowania.

z2

To wszystko i wiele więcej przed nami. Już niebawem spotkamy się ponownie na portalu Fejm. W między czasie zapraszam Was do odwiedzenia mojego profilu na Facebooku oraz strony www.zidi-fit-wroclaw.pl oraz oczywiście do wspólnego trenowania.

 Paulo Zidi 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ