Pomysły na majówkę

0
2041

Chciałbyś w końcu wypocząć i ruszyć się z domu? Na szczęście zima już za nami, a okazji do spędzania czasu w plenerze będziemy mieć coraz więcej. W końcu już niedługo długi weekend majowy. Majówka to idealny moment, żeby wypocząć i naładować akumulatory na kolejne tygodnie. Szukasz pomysłu na spędzenie długiego weekendu? Mamy kilka propozycji!

1. Weekend na plaży
Na początku maja nad Bałtykiem startuje sezon. Ośrodki wypoczynkowe przygotowują specjalne oferty na majówkę. W nadbałtyckich kurortach ruszają wszystkie atrakcje, można więc cztery dni wypełnić nie tylko leniuchowaniem na plaży, ale i zwiedzaniem czy korzystaniem z turystycznych rozrywek.

2. Weekend na nartach
Jeśli jesteś miłośnikiem białego szaleństwa, to także początkiem maja możesz spakować narty, kijki i kask i ruszyć
w Alpy. Na lodowcach wciąż są idealne warunki do jazdy na nartach czy desce. Stoki są otwarte, krajobrazy malownicze, pogoda wspaniała, a w samych kurortach nie brak miejsc noclegowych.

3. Koncertowe szaleństwo
Miłośnicy muzyki i koncertów Majówkę mogą spędzić bawiąc się w plenerze na wyspach i polach koncertowych.
I tego roku w całej Polsce nie zabraknie majówkowego koncertowania! Węgorzewo, Malbork, słynna wrocławska Wyspa Słodowa i wiele wiele innych miejsc stoi otworem w ten długi weekend.

4. Weekend na górskim szlaku
Ci, którzy lubią wstać skoro świt i ruszyć w góry Majówkę mogą spędzić na szlaku. Jest to idealny sposób spędzenia czasu dla wszystkich, zarówno samotników, jak i osób lubiących przebywać z przyjaciółmi czy rodziną. Odpoczynek na łonie natury, mnóstwo atrakcji w górskich miasteczkach i miejscowościach oraz stosunkowo niska cena.

5. Beztrosko z przyjaciółmi
Osoby lubiące spędzanie czasu z przyjaciółmi mogą Majówkę spędzić na pobliskiej polanie, czy też nad zalewem, na kocyku przy grillu. Możliwe, że pogoda pozwoli nawet na krótką kąpiel 😉 Natura, świeże powietrze, grono przyjaciół i należyty wypoczynek.

Jak widzicie sposobów na spędzenie Majówki jest wiele. Pogoda zapowiada się sprzyjać, także nic tyko wybrać jeden z pomysłów, odpoczywać i rozkoszować się błogim czasem wolnym, aby nabrać sił na kolejne nadchodzące tygodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ