Premiera planszowej gry „Labyrinth”.

0
1431

Już niedługo, bo 24 kwietnia podczas Pyrkonu w Poznaniu odbędzie się premiera gry planszowej Labyrinth: Paths of Destiny. Jest to jedna z najpopularniejszych gier planszowych. Pierwsza edycja tej gry odebrana została z dużym sukcesem. Specjaliści przewidują, że z podobnym entuzjazmem odbiorców spotka się kolejna edycja tej gry.

Wydawnictwo Let’s Play postanowiło ulepszyć i unowocześnić istniejącą już grę, która otrzymała nagrodę Gra Roku 2012. Zadaniem gracza jest przejście przez labirynt, bohaterowie gry używają magicznych mocy, zdobywają artefakty i dążą do nieśmiertelności.

Zmianie uległ wygląd gry, postacie nabrały charakteru, stały się oryginalne. Twórcy gry dostosowali się do sugestii fanów, dzięki czemu ostatecznie gra osiągnęła rewelacyjny efekt. Dodatkowo w grze pojawili się nowi bohaterowie.

Miłośników gier zachęcamy do obejrzenia Trailera: https://www.youtube.com/watch?v=NwS5YwRxRf8

Jeżeli wybieracie się na Parykon, zachęcamy również do odwiedzenia stoiska Let’s Play 24 kwietnia, będziecie mogli bliżej poznać nową wersje gry, wziąć udział w konkursach oraz skorzystać z promocyjnych cen!

W.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ