Prezent dla Młodej Pary – jaki wybrać?

0
5096

Sezon ślubny możemy już uznać za rozpoczęty. Wraz z nim pojawia się pytanie – co sprezentować Młodej Parze? Nawet jeśli zdecydujemy się na upominek w kopercie, warto pomyśleć o czymś dodatkowym, co będzie miłą niespodzianką. Pomysły na najlepsze ślubne prezenty przygotowała marka Eurofirany.  

Wspólna przestrzeń

Symboliczna nowa droga życia często idzie w parze z zakupem domu lub remontem zmieniającym np. studenckie mieszkanie w rodzinne gniazdko. Taka okoliczność to duża podpowiedź przy wyborze ślubnego prezentu. Dodatki wyposażenia wnętrz będą strzałem w dziesiątkę. – Nasi klienci bardzo często wybierają dla nowożeńców akcesoria, które przydają się podczas urządzania wspólnej przestrzeni. Są to np. stylowe obrazy, efektowne lampy w komplecie z ceramiką – paterami lub wazonem, serwisy obiadowe lub eleganckie zegary – wymienia Agata Nowak reprezentująca markę Eurofirany.

Klasyczna elegancja ze specjalną dedykacją

Są również dodatki i akcesoria, które przydadzą się w każdym domu. W przeciwieństwie do np. sprzętów AGD czy RTV, nie musimy się obawiać, że ktoś kupi taki sam prezent. Wysokiej jakości komplet pościeli czy elegancki zestaw ręczników to upominki, które zawsze są dobrym wyborem – nawet jeśli sprezentuje je kilka osób. – W myśl zasady, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jest w przypadku eleganckich prezentów. Aby podkreślić ich wyjątkowość, można u nas zamówić np. zestaw ręczników z dedykowanym haftem – mówi Agata Nowak z firmy Eurofirany.   

Miła niespodzianka

Doskonałym uzupełnieniem każdego prezentu będzie coś, co przygotujemy specjalnie z myślą o nowożeńcach. To mogą być np. wspólne zdjęcia oprawione w piękną ramkę, stylowa szkatułka wypełniona słodkościami lub z ukrytą pamiątką, dekoracyjna figurka czy komplet kubków dla młodej pary.

Więcej propozycji ślubnych prezentów można znaleźć w salonach i sklepie online marki Eurofirany – www.eurofirany.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ