Przyjęcie komunijne!

0
1667
komunia swieta

Nadszedł maj – sezon komunijny, a wraz z nim – organizowanie przyjęć dla najbliżej rodziny. Większość rodziców decyduje się na skorzystanie z usług restauracji, które specjalizują się z przygotowywaniu imprez okolicznościowych. Oryginalnym rozwiązaniem jest zorganizowanie imprezy w plenerze!

Takie przyjęcie na świeżym powietrzu jest nietypowe i bardzo podoba się dzieciom, które nie muszą na swojej uroczystości tkwić w czterech ścianach.
Z racji tego, że pogoda zawsze może nas zaskoczyć dobrym pomysłem będzie postawienie namiotu eventowego, który w razie czego ochroni gości przed deszczem i wiatrem. W namiocie takim można także podłączyć ogrzewanie, które pozwoli na utrzymanie stabilnej temperatury w wewnątrz namiotu.
Dobrze będzie, jeśli namioty będą jasne, białe, bądź kremowe. Boki namiotów powinny mieć zdejmowane boki, w razie wysokiej temperatury boki można zdjąć, a gdyby pojawił się deszcz – można je założyć.Obrusy na stołach powinny być koloru białego – bo to właśnie on jest kolorem przewodnim podczas przyjęcia komunijnego. Oczywiście do białego można dodać inne akcenty – pastelowe czy wiosenne barwy.Na stołach obowiązkowo muszą się pojawić materiałowe serwetki, które z pewnością zwrócą uwagę każdego gościa.Krzesła można okryć białym materiałem i opasać je wstążką, co podkreśli dostojność wydarzenia.

Nie możemy również zapomnieć o kwiatach. Świeże kwiaty powinny znaleźć się wszędzie – w wazonach koszach, świecznikach, flakonach. Nie tylko ozdobią one wnętrze, ale nadadzą mu także klimatycznego uroku i świeżego powiewu.Ważnym elementem są także świece i lampiony. Są nie tylko oryginalną ozdobą, ale również delikatnie oświetlają wnętrze.Same lampiony jednak nie wystarczą, należy dopytać, czy w wyposażeniu wynajmowanego namiotu znajdują się reflektory czy lampy.Nie można także zapomnieć o zapleczu cateringowym i sanitarnym – szczególnie, jeżeli przyjęcie organizujemy w miejscu oddalonym od domu czy lokalu. Jeżeli dopilnuje się każdego szczegółu to z pewnością i dla gości i dla świętującej pociechy będzie to przepiękny i wyjątkowy dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ