Strefy erogenne u mężczyzn

0
2787

Bardzo dużo mówi się o strefach erogennych u kobiet, natomiast u mężczyzn również znajdują się miejsca, których stymulacja może przynieść im sporo przyjemności. Możemy w ten sposób przenieść nasze sypialniane doznania na całkiem inny poziom.

Szyja to nie tylko słaby punkt pań. Również wielu mężczyzn uwielbia delikatne pocałunki karku. W czasie takich pieszczot uwalniane są spore ilości endorfin, czyli hormonów szczęścia, które wprowadzają naszych partnerów w błogi nastrój. Najbardziej wrażliwe jest miejsce tuż pod linią żuchwy oraz jabłko Adama. Panowie lubią także lekkie podgryzanie małżowiny usznej, zwłaszcza kiedy towarzyszy temu szeptanie.

Język, wargi, sutki – to kolejne miejsca, których nie można pominąć. Język jest dość mocno unerwiony, dlatego głębokie, intensywne pocałunki sprawiają mężczyznom taką samą przyjemność, jak tobie, zwłaszcza że usta są jeszcze bardziej wrażliwe. Niektórzy z panów przepadają za pieszczotami okolic sutków, zwłaszcza ssaniem brodawek, chociaż to nieco ryzykowne.

Najczulszym punktem są oczywiście genitalia. Ich stymulacja zazwyczaj pobudza partnera błyskawicznie. Pamiętajmy, że żołądź, wędzidełko czy moszna są czułe na dotyk, ale jednocześnie bardzo wrażliwe na ból, dlatego nie dajmy się ponieść emocjom za bardzo. Niewiele pań wie, że czułym miejscem zlokalizowanym poniżej pasa jest niewielkie wgłębienie znajdujące się w połowie odległości pomiędzy kroczem a odbytem, czyli prostata. Wystarczy przez kilka chwil lekko je uciskać, by wzbudzić w partnerze dreszczyk emocji.

W przypadku niektórych mężczyzn również pieszczoty stóp mogą wywołać silne podniecenie, zwłaszcza kiedy masaż urozmaicony jest ssaniem palców czy pocałunkami, jednak znajdą się i tacy, u których efekt może być całkowicie odwrotny. Wiele pań nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich mężczyźni także posiadają magiczny punkt G. Znajduje się on w okolicach odbytu, nieopodal zwieraczy. Chociaż doznania związane z jego stymulacją są ponoć niezapomniane, nie każdemu z panów jego poszukiwanie może się spodobać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ