Szukasz okularów idealnych? Skorzystaj z okazji!

artykuł sponsorowany

0
2284

Oczy są zwierciadłem duszy i zasługują na najlepsze traktowanie. Okulary już dawno przestały być przymusem, a stały się stylowym dodatkiem, który podkreśli Twoją osobowość. Wybierając oprawki, warto zdać się na profesjonalistów i skierować swoje oczy i kroki do jednego ze 170 salonów Vision Express – lidera branży optycznej w Polsce.

Wybór odpowiednich oprawek
Z tak ogromnej oferty może być nie lada wyczynem, dlatego odwiedzając salony Vision Express, warto skorzystać z pomocy doradców. Pomogą oni dobrać kształt i kolor oprawek oraz materiał z którego są wykonane. Dzięki odpowiednio dopasowanym oprawkom, podobnie jak i strojem, możesz podkreślić swój charakter i osobowość. Najpopularniejsze kształty oprawek to owalne, kwadratowe, bezramkowe, okrągłe oraz tzw. „kocie oczy”. Pierwsze trzy rodzaje podkreślą klasyczny i biznesowy wizerunek. Wybierają je osoby odpowiedzialne, stanowcze i pewne siebie. Okrągłe pasują zarówno osobom kreatywnym, jak i spokojnym, romantycznym. „Kocie oczy” to wersja niezwykle kobieca, dodająca powabu, uroku i pewności siebie.

Oprawki a osobowość
Jesteś duszą towarzystwa lub osobą kreatywną? Nie ograniczaj się. Baw się kolorami, fasonami i materiałami. Twój charakter podkreślą oprawki w intensywnym kolorze lub zaskakującym kształcie. Stawiasz na kobiecość? Oprawki „kocie oczy” podkreślą Twoja urodę i dodadzą powabu i uroku. Okulary można traktować jak inne akcesoria i dopasowywać do okazji. W pracy biznesowy wizerunek podkreślą owalne lub na prostokątne w stonowanych kolorach, a wieczorem na spotkanie ze znajomymi możesz zaszaleć i założyć kolorowe oprawki, które od razu wprawia Cię w dobry nastrój.

Szukasz okularów idealnych? Skorzystaj z okazji!
Właśnie nadarza się wyjątkowa okazja dla mieszkańców Wrocławia. 31 sierpnia ponownie otworzy się dla klientów Galerii Dominikańskiej odmieniony salon Vision Express. Znajdziemy go w nowej lokalizacji, na poziomie -1, naprzeciwko strefy gastronomicznej. Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia wyremontowanego salonu w nowej odsłonie. Jesteśmy ciekawi, czy ocenicie zmianę na plus. Tak wyjątkowa okazja idzie w parze z ciekawą ofertę. Na specjalne życzenie klientów wraca ich ulubiona promocja „Ile lat, tyle zniżki + 100 zł”. Tylko teraz przy zakupie kompletnej pary okularów możemy otrzymać tyle złotych zniżki, ile mamy lat plus dodatkowe 100 zł rabatu. To doskonała okazja, aby zadbać o swój wzrok w sieci profesjonalnych salonów optycznych o ustalonej renomie i kompleksowej ofercie. Dodatkową atrakcją będzie również możliwość skorzystania z profesjonalnego badania wzroku w promocyjnej cenie 9 zł, do którego zachęcamy. Lekarze okuliści rekomendują, że kontrolne badanie wzroku powinno być wykonywane co najmniej raz w roku.
Jak w każdym salonie Vision Expres, tak również w Galerii Dominikańskiej będą czekali eksperci, którzy celnie dobiorą oprawki do Twojego charakteru, stylu życia oraz rysów twarzy, tak aby pomogły Ci wyrazić siebie.
Szczegóły oferty dostępne w salonie.

Już 31 sierpnia we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej ponowne otwarcie salonu Vision Express – po generalnym remoncie i w nowej lokalizacji (poziom -1, naprzeciwko restauracji McDonald’s).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ