„Uwikłani. Pokusa” – bestseller!

0
1677

„Pokusa” to pierwszy tom erotycznej trylogii autorstwa Laurelin Paige, pt. „Uwikłani”. Historia rozpoczyna się pomysłowym, ale niekoniecznie łatwym w praktyce układem – bowiem od samego początku bucha namiętnością, bo najwyraźniej Hudson i Alayna nie spotkali się przypadkiem. Bohaterowie pochodzą z dwóch różnych światów, a ich bardzo odmienne środowiska mogą budzić wątpliwości. Warto mieć na uwadze to, że ON dotychczas nigdy nie był zdolny do miłości, a ona, choćby wiążąc z nim jakiekolwiek nadzieje, może okazać się tylko jedną z wielu kobiet, które bardzo lubi łudzić.

Każda powieść otwierająca trylogię powinna zawieszać poprzeczkę wysoko i zachęcać, by zainteresowany czytelnik sięgnął także po pozostałe części. „Pokusa” z pewnością zachęca i spełniając oczekiwania, nakłania do zapoznania się z drugim tomem.
Książka może poszczycić się wciągającą od pierwszych stron fabułą, wartym zapamiętania bohaterem, kipiącą seksem atmosferą i obrazowymi, gustownie przedstawionymi scenami erotycznymi. Autorka potrafi wzbudzać emocje, w szczególności podnoszące temperaturę.

Książka ma poprawny styl, występuje zbalansowana ilość dialogów i opisów oraz interesujący bohaterowie. Powieść polecana może być wielbicielkom gorących klimatów, fankom mężczyzn z ogromem przyciągających cech, ale i uchybień, które można jednak odsunąć na drugi bok.
Jeżeli ktoś ma ochotę na ciekawy erotyk i chce przeczytać coś jednym tchem, powinien zdecydować się na przygodę z Hudsonem i Alayną.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTA „DRUGA”
Następny artykułPrzyjęcie komunijne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ