Wiosenno-wielkanocne mieszkanie

0
1954

Wielkanoc już za kilka dni, pierwszy dzień wiosny za nami. Mimo, że pogoda za oknem nie dopisuje, warto odpowiednio przystroić mieszkanie, by poczuć się w nim lepiej. Kwiaty, jasne, wiosenne kolory oraz inne wiosenne dodatki pozytywnie wpłyną na Twój nastrój po powrocie z pracy czy ze szkoły. Z pewnością wielkanocno-wiosenne dodatki poprawią humor Twojej rodziny.

W tym roku szczególnie modne są motywy kwiatowe, zatem wszelkie zasłony, poduszki, serwety, obrusy w naszych mieszkaniach powinny wykorzystywać ten wzór. Jak zawsze dominują jasne kolory: żółty, zielony, fioletowy, pomarańczowy oraz różowy. W tym roku odcienie te są nieco bardziej intensywne, aczkolwiek pastelowe odcienie nie wyszły ostatecznie z mody.

Warto zainwestować w cebulki żonkili, tulipanów oraz innych wiosennych kwiatów, które ozdobią okna. Tym, którzy akceptują sztuczne kwiaty polecamy również wazony z bukietami takich kwiatów – nadadzą one mieszkaniu prawdziwie wiosennego klimatu.

Na Wielkanoc przygotuj ozdoby z użyciem motywu pisanek, bazi, kaczuszek oraz kurcząt. Świąteczne ozdoby zawsze budzą pozytywne skojarzenia.

Odświeżając mieszkanie pomyśl o wiosennym odświeżaczu powietrza, który sprawi, że w mieszkaniu poczujesz zapach wiosennej polany.

W.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ