Zdrowe paznokcie są Twoim atutem

0
1948

Zapewne wiecie o tym, że wielu ludzi biznesu w sposób szczególny zwraca uwagę na zadbane dłonie, a szczególności paznokcie. Jest to detal, który wiele mówi o człowieku: osoba skrupulatna, dbająca o szczegóły ma zawsze zadbane, zdrowe paznokcie. Jeżeli szukasz dobrej pracy lub chcesz poprawić swoje relacje biznesowe, powinieneś w sposób szczególny zadbać o tę część swojego ciała!

Polecamy kilka prostych, domowych sposobów, które w szybki sposób poprawią wygląd Twoich dłoni i paznokci, nie musisz spędzać wielu godzin u manikiurzystki, wystarczy, że systematycznie stosował będziesz poniższe naturalne maseczki do rąk i paznokci! J

Maseczka na popękane skórki i paznokcie z płatków owsianych

½ szklanki płatków owsianych zalej gorącym mlekiem, poczekaj aż lekko przestygnie i w powstałej papce zanurz palce (na około 20 minut).

Olejek migdałowy dla matowych paznokci

Lekko podgrzany olejek migdałowy wcieraj w paznokcie oraz końcówki palców, zabieg powtarza codziennie.

Ziołowy wywar

Wymieszaj odrobinę skrzypu, podbiału, dziurawca, rumianku oraz korzenia łopianu (łącznie około 2-3 łyżki ziół), zalej je wrzątkiem. Po odcedzeniu wywaru, mocz w nim paznokcie prze około 15 minut, następnie osusz i posmaruj sokiem z cytryny.

W.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ