„Złe mamuśki” – komedia na wakacje

0
2784

Pojawiły się już zwiastuny nowej komedii twórców trylogii „Kac Vegas” – „Złe Mamuśki”! Jest to opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy, bo uważają, że macierzyństwo to przecież nie więzienie o zaostrzonym rygorze!

Piękna i młoda matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, do tego perfekcyjna pani domu. Tak wygląda oficjalny wizerunek Amy Mitchell. Natomiast w rzeczywistości to przepracowana i wykończona monotonią domowych obowiązków Amy, która ma już dość bycia chodzącym ideałem.

Przez wpływ wyzwolonych przyjaciółek, wściekła z powodu męża egoistę, który nic nie robi, porzuca pieluchy i sprzątanie, a kuchenny fartuszek zamienia na seksowną sukienkę. Amy postanawia wyruszyć w miasto, aby znów poczuć, że żyje. Cała rada rodziców, czyli obłudne kury domowe są oburzone jej zachowaniem, ale Amy nic nie powstrzyma. Z rozkoszą i zadowoleniem sieje ferment i zgorszenie, a przy tym zauważa, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

W rolach głównych m.in.: Mila Kunis, Jada Pinkett Smith oraz Kathryn Hahn. Za reżyserię filmu odpowiadają Jon Lucas i Scott Moore.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ